image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor
image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor • Prachatické slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  - Klub I.P.
  I v letošním roce se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. aktivně zúčastnilo dětského programu Slavností solné Zlaté stezky.
 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  - Klub I.P.
  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.
 • Hurá, jde se na piknik!

  - Krizáč
  Již 18.6.2019 proběhne druhý Piknik v Parkáně v rámci mezinárodního dne pikniků. O program i o dobroty od pracovníků je postaráno. Vy si nezapomeňte deku a případnou svačinu v podobě velkého hladu. Těšíme se na Vás.
 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  - Klub I.P.
  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, Městskou policií Prachatice, Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje a VZP Prachatice.
 • Máme plnou spíž

  - Rodinka
  Díky podpoře Jihočeského kraje, může Rodinka pomáhat rodinám v nouzi efektivněji.