image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor
image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor • Nabídka vzdělávání - Práce se symboly

  - Krizáč
  Krizové centrum třetím rokem bude zprostředkovávat školení na symboly. Potřetí se na ně podívá z jiného úhlu pohledu - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním.
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  - Phénix
  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.
 • Mini GP Prachatice, závod odrážedel

  - Sluníčko
  Rodinné centrum Sluníčko pod záštitou organizace Portus Prachatice, o.p.s. a finanční podpory Města Prachatice pořádá v pátek 26. 6. 2020 již 7. ročník závodu odrážedel MiniGP, na dopravním hřišti u koupaliště Hulák v Prachaticích.
 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  - Portus Prachatice
  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.
 • NZDM Klub I.P. je opět otevřený

  - Klub I.P.
  Dle aktualizovaného plánu rozvolňování sociálních služeb je Klub I.P. od 11.5.2020 opět otevřen pro veřejnost.