Rodinka nabízí své služby i v době letních prázdnin

Datum: 18.6.2018 | Zhlédnuto: 1888x

Rodinka nabízí své služby i v době letních prázdnin

 

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka, sociální služba, která nabízí pomoc rodinám s dětmi, poskytuje své služby po celý rok, tedy i v době letních měsíců.

Sociální služba Rodinka sídlící na prachatickém náměstí podporuje rodiny s nezletilými dětmi, které se ocitly v náročné životní situaci. Rodina chce svojí situaci řešit a odstranit tak nežádoucí vlivy, které rodinu ohrožují.

Služba poskytuje své služby od května 2018 ve dnech pondělí a středa v časovém rozmění 8.00  - 16.00 hodin. V Rodince pracuje sociální pracovnice bakalářka Jaroslava Mistrová, která, je připravena rodinám nabídnou pomocnou ruku a řešit s nimi jejich tíživou rodinou situaci.

Sociální pracovnice poskytuje rodinám základní sociální poradenství, společně s rodinou hledá vhodné zaměstnání, bydlení. Poskytuje radu a podporu při výchově dětí a mnoho dalšího s čím se rodina potýká.

 

Kontakt SASRD Rodinka

Kontaktní osoba: Bc. Jaroslava Mistrová

Velké náměstí 14, 1. patro

Prachatice

Tel. 720 375 646

e-mail: rodinka@portusprachatice.czAktuality
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.


<< předchozí12 následující >>