Rodinka nabízí své služby i v době letních prázdnin

Datum: 18.6.2018 | Zhlédnuto: 1248x

Rodinka nabízí své služby i v době letních prázdnin

 

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka, sociální služba, která nabízí pomoc rodinám s dětmi, poskytuje své služby po celý rok, tedy i v době letních měsíců.

Sociální služba Rodinka sídlící na prachatickém náměstí podporuje rodiny s nezletilými dětmi, které se ocitly v náročné životní situaci. Rodina chce svojí situaci řešit a odstranit tak nežádoucí vlivy, které rodinu ohrožují.

Služba poskytuje své služby od května 2018 ve dnech pondělí a středa v časovém rozmění 8.00  - 16.00 hodin. V Rodince pracuje sociální pracovnice bakalářka Jaroslava Mistrová, která, je připravena rodinám nabídnou pomocnou ruku a řešit s nimi jejich tíživou rodinou situaci.

Sociální pracovnice poskytuje rodinám základní sociální poradenství, společně s rodinou hledá vhodné zaměstnání, bydlení. Poskytuje radu a podporu při výchově dětí a mnoho dalšího s čím se rodina potýká.

 

Kontakt SASRD Rodinka

Kontaktní osoba: Bc. Jaroslava Mistrová

Velké náměstí 14, 1. patro

Prachatice

Tel. 720 375 646

e-mail: rodinka@portusprachatice.czAktuality
 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na ...

 • Sebepoškozování - fenomén, na který reagujeme

  Lektorky primární prevence Phénix se zúčastnily VII. krajské konference primární prevence rizikového chování, na které mezi ústřední témata patřilo sebepoškozování dětí a mládeže.


<< předchozí12 následující >>