Uzavření dětských skupin

Datum: 23.3.2020 | Zhlédnuto: 908x

Rozhodnutí zřizovatele o uzavření Dětské skupiny Portusáček a dětské skupiny Kaštánek

 Vážení rodiče,

v rámci prevence před dalším šířením onemocnění COVID-19, Portus Prachatice, o.p.s., jako zřizovatel Dětské skupiny Portusáček a Kaštánek, rozhodl o jejich uzavření. Uzavření začíná dnem 20. března 2020 až do odvolání.

Otevřená zůstává dětská skupina Portusáček 2.

 

O zrušení opatření a obnovení provozu dětské skupiny budete neprodleně informováni.

 

Rodiče mohou po dobu péče o děti čerpat ošetřovné. Potvrzení Vám rádi vystavíme, prosím kontaktujete nás přes email: slunicko@portusprachatice.cz nebo přes telefon 722 638 880.

Děkujeme za pochopení.

 

Vzniklá situace nás mrzí, jsme si vědomi nepříjemností, které jsou s ní spojeny a děkujeme Vám za pochopení.

 

 

S pozdravem

Ing. Petr Šmíd

ředitel Portus Prachatice, o.p.sAktuality
 • Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

  Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.

 • Nové příměstské tábory pro vaše děti

  Máme pro vás skvělou novinku. Další tři týdny příměstských táborů, které budou realizovány pod záštitou Primární prevence Phénix. Lektory táborů budou zkušení pracovníci Portus Prachatice, o.p.s.

 • Nabídka vzdělávání - Práce se symboly

  Práce se symboly - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním Krizové centrum třetím rokem bude zprostředkovávat školení na symboly. Potřetí se na ně podívá z jiného úhlu pohledu - imaginace a projektivní techniky ve vztahu k sobě a ostatním.

 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.


<< předchozí12 následující >>