Uzavření dětských skupin

Datum: 23.3.2020 | Zhlédnuto: 336x

Rozhodnutí zřizovatele o uzavření Dětské skupiny Portusáček a dětské skupiny Kaštánek

 Vážení rodiče,

v rámci prevence před dalším šířením onemocnění COVID-19, Portus Prachatice, o.p.s., jako zřizovatel Dětské skupiny Portusáček a Kaštánek, rozhodl o jejich uzavření. Uzavření začíná dnem 20. března 2020 až do odvolání.

Otevřená zůstává dětská skupina Portusáček 2.

 

O zrušení opatření a obnovení provozu dětské skupiny budete neprodleně informováni.

 

Rodiče mohou po dobu péče o děti čerpat ošetřovné. Potvrzení Vám rádi vystavíme, prosím kontaktujete nás přes email: slunicko@portusprachatice.cz nebo přes telefon 722 638 880.

Děkujeme za pochopení.

 

Vzniklá situace nás mrzí, jsme si vědomi nepříjemností, které jsou s ní spojeny a děkujeme Vám za pochopení.

 

 

S pozdravem

Ing. Petr Šmíd

ředitel Portus Prachatice, o.p.sAktuality
 • Podpora v podobě sdílení a doučování

  Nouzový stav trvá již dlouho. Odpočinek střídá vyčerpání a strach z dění kolem. Krizové centrum ve spolupráci s PP Phénix se rozhodlo nabídnout psychohygienu a doučování pro děti, jejichž docházka do školy je stále nejistá.

 • Nová otevírací doba Klubu I.P.

  Od ledna 2020 se mění otevírací doba NZDM Klubu I.P. Zároveň došlo ke sloučení věkových skupin. Klub mohou nově navštěvovat všichni (od 6 do 20 let věku) pět dní v týdnu.

 • NZDM Klub I.P. pohostil malé i velké návštěvníky

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. v pátek 27. září 2019 přivítal návštěvníky z řad široké veřejnosti. V rámci dne otevřených dveří navštívili Klub I.P. děti i dospělí.

 • Slavnosti s NZDM Klubem I.P.

  Přijďte se pobavit a zasoutěžit si se svými ratolestmi. V sobotu 29.6. 2019 od 10:00 hod. se na vás těší pracovníci Klubu I.P. v hospicovém parku. Letošní Slavnosti solné Zlaté stezky si užijeme spolu.

 • Den dětí 2019 s Klubem I.P.

  I letos se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. účastnilo dětského dne pořádaného DDM Prachatice. Společně s dalšími partnery akce - Gymnáziem Prachatice, Českým Červeným křížem, Policií České republiky, ...

 • Nová dětská skupina Kaštánek

  Již od září 2019 v obci LažištěV září 2019 otevřeme ve spolupráci s obcí Lažiště novou dětskou skupinu Kaštánek. Bude se jednat o celodenní péči o děti od 1 do 6 let, především však bude určena pro děti od 2 do 3 let. Novou ředitelkou bude Mirka Mrázová.

 • Novinky v NZDM Klubu I.P.

  Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. nabízí pomocnou ruku dětem a mladým lidem od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, kteří jsou vystaveni náročnému životnímu období.


<< předchozí12 následující >>