Pozvánka na výstavu

Přijďte si prohlédnout výstavu do Zimní zahrady MěÚ Prachatice.


Autor: | Datum: 3.12.2013 - 15:00 | Zhlédnuto: 3118x

2. prosince ve 14 hod. oficiálně zahájil Ing. Petr Šmíd a por. Bc.  Martina Joklová výstavu v Zimní zahradě MěÚ Prachatice, kde o.s. Portus Prachatice prezentuje svou činnost a zároveň výstupy z projektu "Vidím, slyším, nemlčím" hrazeného z prostředků MV. 

V komorní galerii Zimní zahrada v prvním patře prachatické Nové radnice je do konce prosince přístupná veřejnosti výstava o. s. Portus Prachatice. Nese název Vidím, slyším, nemlčím a jejím hlavním tématem je boj proti drogové kriminalitě hlavně dětí a mládeže. Výstavu doplňují výtvarné práce studentů Střední pedagogické školy v Prachaticích, které vznikly přímo pro tuto příležitost.

Na jednotlivých panelech se představují a své služby nabízejí všechny složky občanského sdružení Portus. To jako bezpečný přístav rodinám a dětem zajišťuje pestrou nabídku aktivit směrem k rodinám, dětem a mládeži v oblastech předcházení nežádoucímu chování, smysluplného trávení volného času a řešení obtížných životních situací.
 
Rodinné centrum Sluníčko pak posílá samostatný pozdrav návštěvníkům výstavy prostřednictvím otisknutých dlaní maminek a dětí, které ho navštěvují.