Vydejte se s námi na plavbu po výstavě „Portus Prachatice, o.p.s. – bezpečný přístav rodinám a dětem pod jednou střechou“

Dnem 18. 7. 2014 je v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích otevřena výstava s názvem „Portus Prachatice, o.p.s. – bezpečný přístav rodinám a dětem pod jednou střechou“. Výstava nabízí návštěvníkům možnost nahlédnout na široké spektrum činností organizace, které poskytuje ve svých šesti zařízeních jak svým klientům, tak v mnoha případech i široké veřejnosti.


Autor: Mgr. Jitka Kotrbová, manager PR | Datum: 18.7.2014 - 09:25 | Zhlédnuto: 2613x

Na deseti hlavních panelech je představena historie Portusu a poslání jednotlivých zařízení, dalších patnáct panelů je fotografickým výběrem z jednotlivých akcí všech zařízení. Celou výstavu ozvláštňuje samostatná výtvarná instalace s prvky interaktivity, u které spoluautorem může být kterýkoliv z návštěvníků, který poskládá papírovou lodičku a vyšle ji na plavbu mořem, které dočasně omývá prostory ve 4. patře Krajského úřadu. Lodičku je možné doprovodit osobním přáním.

Autory výstavy jsou Ing. Petr Šmíd, ředitel organizace a Mgr. Jitka Kotrbová (ideová koncepce), výtvarně výstavu zpracovala Mgr. Iva Bukačová. Výstavu je možné zhlédnout ve 4. patře v hlavní budově Krajského úřadu až do 30. srpna v návštěvní době Krajského úřadu (pondělí a středa od 8.00 do 17.00, v úterý a ve čtvrtek od 8.00 do 16.00 a v pátek od 8.00 do 14.00, více na http://www.kraj-jihocesky.cz/).