Výprava do světa hub

V pátek 23. 9. 2016 navštívily děti z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub I.P. výstavu hub, kterou pořádalo Centrum ekologické výchovy Dřípatka ve spolupráci s A Rocha v ČR v prostorách Arkád Staré radnice.


Autor: | Datum: 1.1.1970 - 01:00 | Zhlédnuto: 1633x

V pátek 23. 9. 2016 navštívily děti z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub I.P. výstavu hub, kterou pořádalo Centrum ekologické výchovy Dřípatka ve spolupráci s A Rocha v ČR v prostorách Arkád Staré radnice. Dětem se po celou dobu výstavy věnoval zkušený mykolog, ukázal jim zajímavosti a trofeje celé výstavy. Výstava byla také obohacena vzácnými kousky hub i z jiných zemí. Děti si vyzkoušely poznávat různé druhy hub a dozvěděly se mnoho zajímavostí ze světa hub.

            Po výstavě hub se celá skupina dětí vydala do hospicového parku. „Nakrmily jsme společně rybičky, prohlédli si ostatní zvířátka a nakonec si zazvonili na zvonek přání,“ dodala sociální pracovnice Klubu I.P. Jaroslava Mistrová. Zbytek odpoledne děti hrály různé venkovní hry, jednou z aktivit bylo i divadlo o Princezně a králi, které si děti samy připravily pro pracovnici. „Páteční odpoledne jsme si skvěle užili, zažili jsme mnoho legrace,“ zhodnotila průběh akce pracovnice Jaruška.Výprava do světa hub
Akce s článkem
Podobné články