Rodinka na FB


image/svg+xml Rodinné centrum Sluníčko herna, kavárna, tábory, dětské skupiny Kyberkriminalita vzdělávání Centrum pomoci rodině a dětem pomoc v krizi Rodinka pomoc v terénu Phénix prevence na školách Klub I.P. bezpečný prostor

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka


Jsme terénní sociální služba působící v Prachatickém okrese.

Podporujeme rodiny s dětmi, které prochází náročnou životní situací. Provázíme je těžkými časy a společně hledáme ty nejlepší cesty, jak se vymanit z bludného kruhu problémů. Pomáháme všem najít si své místo v rodině i běžném životě. Spolu pracujeme na tom, aby rodina byla schopna zajistit dobré podmínky pro to nejcennější co má – pro děti. 

Motivujeme všechny členy rodiny k aktivnímu přístupu a hledání východisek z problémů.

Pracujeme s celou rodinou v jejím přirozeném prostředí. 

Podporujeme

Pomáháme

Provázíme

Poradíme

Předcházíme

 

Výpis z registru poskytovatelů sociálních služeb.


Aktuality - Rodinka
 • Máme plnou spíž

  Projekt Máme plnou spíž podporuje distribuci potravinové a materiální pomoci rodinám v nouzi.Díky podpoře Jihočeského kraje, může Rodinka pomáhat rodinám v nouzi efektivněji.

 • Nadace Terezy Maxové nabízí rodinám bezpečný přístav

  Nadace Terezy Maxové dětem i v roce 2019 podpořila činnost Rodinky.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka v letošním roce znovu spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. V rámci projektu „Bezpečný přístav rodinám“ poskytla nadace Terezy Maxové dětem Rodince 100 000 KČ na rozšíření a zefektivnění její činnost.

 • Potravinová banka znovu pomáhá rodinám

  Rodinka naplnila svůj sklad potravinami a od února tak může rodinám nabídnout potravinovou a materiální pomoc.Rodinka uzavřela smlouvu s Potravinovou bankou v Českých Budějovicích. Od února tedy mohou sociální pracovnice opět poskytovat potravinovou pomoc rodinám, které se ocitly v krizové situaci.

 • Rodinka pořádá přednášku o charitativní činnosti v Kongu

  Jak pomáhat dětem v Kongu? O tom nám přijede vyprávět představený spolku Venédsko Mgr. Jan Linhart.Spolek Venédsko již několik let podporuje vzdělávání dětí v Demokratické republice Kongo. O úskalí této práce a o ztracených iluzích přijede do Portusu Prachatice přednášet představený spolku Mgr. Jan Linhart.

 • Rodinka opět pracuje s klienty

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi znovu otevírá své brány a nabízí služby novým i bývalým klientům.Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Rodinka znovu nabízí své služby veřejnosti. V pondělí a ve středu mohou lidé v náročné životní situaci využít možnost podpory sociální pracovnice.

 • Rodinka se vzdělávala

  Schůzka byla určena pro všechny pracovníky Portus Prachatice o. p. s., kteří měli zájem o prohloubení svých znalostí v oboru poskytování nepojistných sociálních dávek. U kulatého stolu se tedy sešli pracovnice Rodinky, pracovníci nízkoprahového klubu I.P., vedoucí ...

 • Rodinka je otevřena novým klientům

  Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi z Portusu Prachatice o.p.s. nabízí své služby rodinám s nezletilými dětmi v Prachatickém okresu již sedm let. V roce 2017 úspěšně podpořila třicet rodin. V současné době disponuje volnou kapacitou pro nové klienty. Proto, pokud ...

 • Nadace Terezy Maxové dětem opět podpořila činnost Rodinky

  Od ledna 2018 je činnost Rodinky již pátým rokem podpořena Nadací Terezy Maxové Dětem. Tento rok získala Rodinka 185 000 Kč, které využije pro přímou práci s klienty. Díky projektu „Bezpečný přístav rodinám“, mohou pracovnice Rodinky zintenzivnit svou práci s rodinami ...


<< předchozí12 následující >>