Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Portus Prachatice má nový automobil


Datum: 20.11.2019 | Zhlédnuto: 1780x

Zapojili jsme se do programu ČSOB pomáhá regionům, který organizuje veřejnou sbírku a podporuje jej Fórum dárců. Díky této sbírce a podpoře ČSOB jsme tak získali přes 80 tisíc korun jako základ pro pořízení nového automobilu Škoda Fabia. Děkuji dárcům, kteří přispěli do veřejné sbírky, programu ČSOB pomáhá regionům a zejména pracovitosti našich zaměstnanců.

Nový automobil využijeme pro sociální služby, preventivní programy a terénní aktivity pro děti a mládež. Určitě bude sloužit pro tým primární prevence, který jezdí do škol a věnuje se prevenci rizikového chování u dětí, kyberšikaně, šikaně, užívání návykových látek nebo vztahům v třídních kolektivech.

Co do počtu automobilů na tom budeme stejně, protože náš starý VW Polo už nebyl příliš bezpečný, takže ho vyřadíme. Nový automobil zajistí bezpečnou jízdu našim lektorům.


Aktuality

Phénix čelí velkým výzvám a zcela nové situaci

Koronavirová krize zavřením škol nepřipravila jen pedagogy o přímý kontakt s žáky, ale i lektory primární prevence. Ze dne na den se veškeré programy, kvůli kterým za žáky lektoři cestují po celém jihočeském kraji, zastavily.
4.8.2020 00:00

Nový projekt programu Active Citizens Fund

V rámci projektu budeme školit učitele v problematice FAKE NEWS a vybudujeme unikátní únikovou hru. V současné době probíhá přípravná fáze. Koordinátorem projektu je Ing. Petr Šmíd.
24.10.2020 18:33

Ukončení sociální služby

K 31. 12. 2019 ukončuje svou činnost SASRD Rodinka
23.1.2020 00:00

Portus Prachatice má nový automobil

Aneb snadněji do škol, za klienty
20.11.2019 00:00

... přejít na aktuality