Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Týden nízkoprahových klubů pro děti a mládež se již blíží

Od 18. září do 22. září se bude konat již 17. ročník Týdne Nízkoprahových klubů a Klub I.P. toho bude opět součástí.

Datum: 5.9.2023 | Zhlédnuto: 305x

Týden NZDM každé září poukazuje na důležitost služeb a proto mnoho nízkoprahových klubů otevírá své brány pro veřejnost. Tento rok si Klub I.P. připravil na celý týden akce, které jsou připravené pro klienty, ale i pro veřejnost.

Tímto by Vás Klub I.P. chtěl pozvat 20. září od 15:00 na Rybářský workshop vedený vášnivým rybářem Davidem Vanáčem. Ten si pro Vás připravil zajímavé a hravé aktivity, které přiblíží svět rybářů.

Klub I.P. je nízkoprahová sociální služba pro děti a mládež od 6 do 20 let z Prachatic a okolí, která poskytuje podporu, pomoc a společné hledání řešení nepříznivých životních situací. Nabízíme otevřený prostor pro seberozvoj a podporujeme v aktivním řešení nepříznivé životní situace. V případě zájmu neváhejte dorazit na adresu Velké náměstí 14 v Prachaticích anebo kontaktovat pracovníky na Instagramu či na čísle +420 723 206 051.

Veškeré poskytované služby jsou zdarma a to díky podpoře MPSV, Jihočeského kraje a města Prachatice.

           


Aktuality

Týden nízkoprahových klubů pro děti a mládež se již blíží

Od 18. září do 22. září se bude konat již 17. ročník Týdne Nízkoprahových klubů a Klub I.P. toho bude opět součástí.
5.9.2023 11:19

Máte pocit, že kontakt s vaším dítětem není dostačující?

Předávání dítěte mezi rodiči je zatíženo konfliktem? Dítě kontakt s druhým rodičem odmítá? V těchto případech je možné využít služby Asistovaných kontaktů.
5.9.2023 09:19

„Přišel jsem o práci! Jsem na dně!“ Pomocnou ruku nabízí Krizové centrum

„Na Krizové centrum se obrátil pan Petr (49 let). Sdělil, že v nedávné době přišel o zaměstnání. Svou práci a kolegy měl moc rád a náhlý nucený odchod byl pro něj velký šok,“ popisuje jednu z nedávných konzultací vedoucí krizového centra Mgr. et Bc. Lenka Turková.
22.8.2023 10:39

Při rozvodu rodičů prožívá dítě nejistotu, nenechte ho v tom samotné

Krizové centrum – centrum pomoci rodině a dětem, díky podpoře Nadace J&T pracuje s rodinami, které procházejí rozvodem nebo rozchodem. Zájem o tyto služby je vysoký.
12.7.2023 12:01

... přejít na aktuality