Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Projekty 2021

Díky finanční podpoře našich donátorů můžeme i v roce 2021 poskytovat naše služby zdarma. 

->> Doučuji, doučuješ, doučujeme 2021 <<-

Primárním cílem projektu bylo snížit obtíže při zvládání školního učiva dětem a mladým dospělým lidem (6-20 let), nacházející se v nepříznivé životní či sociální situaci, poskytnutím bezplatného doučování. Projekt si kladl za cíl podpořit úspěšnou a pravidelnou školní přípravu a docházku (prevence záškoláctví), podpořit touhu po vzdělávání a nových informacích, upevňovat význam vzdělání jako důležité životní hodnoty, podporující dobré uplatnění na trhu práce v pozdějších letech. Podpořit systematickou a pravidelnou domácí přípravu na vyučování, nabídnout a rozvíjet různé techniky podporující učení, zajistit možnost individuálního i skupinového doučování.

Termín doučování je možno domluvit individuálně na telefonu 723 206 051, na emailu klubip@portusprachatice.cz či osobně na adrese Velké náměstí 14, Prachatice.

 

->> Doučuji, doučuješ, doučujeme <<-

Díky grantovému programu POMOZTE DĚTEM - Kuře s aktovkou jsme mohli zdarma pomoci 8 dětem ze znevýhodněného sociálního prostředí se školní přípravou a návratem do školy po jarním koronavirovém uzavření škol. V podzimních měsích jsme zajišťovali dětem přístup k online výuce, půjčovali jsme výpočetní techniku, poskytovali jsme doučování, podporu a tisk studijních materiálů.

     

Základní činnost sociální služby NZDM Klubu I.P. dlouhodobě podporuje Jihočeský kraj a MPSV.
Děkujeme.

   

 


OTEVÍRACÍ DOBA

KONZULTACE slouží k individuálním rozhovorům v kontaktní místnosti.
Po dobu individuálních konzultací je herna Klubu uzavřena.